Siirt Yük Taşımacılığı

Siirt Yük Taşımacılığı

Yük ve eşya taşıma parça eşya taşıma asansör ile eşya taşımacılığı gibi hizmetleri uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili Nakliyeci firmasıyız.

 

Taşıma aracı olarak kullandığımız kamyon ve kamyonet araçlarımızın içlerinde kırılma devrilme riski taşıyan eşyalarınızın,tekstil eşyalarınızın,meyve ve sebze gibi ürünlerinizin zarar görmeden taşınması için ayrılmış özel korunaklı bölgeler bulunmaktadır.

 

Taşıma personelimiz ile yapacağımız taşıma işlemlerinde sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

 

Taşıma esnasında yapmış olduğumuz sigorta güvencesi ile tüm eşyalarınız garanti altına alınmaktadır. Oluşabilecek her türlü hasar ve kayıptan tamamen firmamız sorumludur.

 

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz mobilyacı ustalarımız taşıma personelimiz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

 

Yük ve Eşya Taşımacılığı 

Tüm eşyalarınız uygun ambalaj ve paketleme yapıldıktan sonra taşıma personelimiz tarafından güvenle taşınmaktadır.

 

Her nerede olursanız olun şehirler arası taşımacılık ilkemiz gereği tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

 

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.


Asansör ile eşya taşımacılığı kullandığımız ekipmanlardan sadece biridir. Bu asansör sayesinde eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun hiç bir zarar görmeden indirilip taşınmaktadır.
 

 

Öne Çıkarılanlar

Siirt Marangozlu Nakliyat

Evden eve nakliye işleminin ilk aşaması olan eşyalarınızın demonte işlemi şirketimizin &

Siirt Asansörlü Nakliyat

Firmamız asansörlü nakliyat hizmetleri vermektedir. Sizlerde bu sayede yü

Yorumlar