Nakliye ve taşımacılık sektöründe iş yapan Siirt Yardım Evden Eve Taşımacılık firmamız Lezgin Yardım tarafından kurulmuştur. Siirt Merkez’de bulunan firma şubemizle hem Siirt ili içinde hem de şehirlerarası nakliyat hizmetlerimiz devam etmektedir. Firmamız birmilyonnokta.com sitesine üye olarak artık buradan da kolayca ulaşabileceğiniz hale gelmiştir.

 

Taşınma ihtiyacı olan herkese mekan veya mesafe gözetmeden sizinle şartlarda anlaşarak, istediğiniz zaman ve koşullara uygun olarak nakliyenizi yapıyoruz. Nakliye hizmetimiz ev, okul, ofis, işyeri, eğlence mekanları vb. fark gözetmeden hizmet veriyoruz. Taşınmasını istediğiniz yeri önceden gelip eşya miktarına, büyüklüklerine göre inceliyoruz. Taşınma sırasında sizin hassasiyet göstermemizi istediğiniz durumları öğreniyoruz. Gün, saat, ücret konularında karşılıklı anlaşmayı sağlayarak nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Asansörlü taşıma sistemini kullandığımızdan dolayı ve paketleme işlemini eşyalara uygun korunaklı olarak yaptığımızdan dolayı eşyalarınızı hasar almadan taşıyabiliyoruz. Eğer herhangi bir zarar görme durumu mevcut olursa bu durumun kaynağı biz isek gerekli sorumluluğu alıyoruz.

Siirt Yardım Evden Eve Taşımacılık firmamızda çalışanlarımız işini bilen tecrübeli kişiler olup, taşıma yaptığımız araçlarımızın donanımları nakliye işine uygun ayarlanmıştır.

 

Taşınma işi konusunda Siirt nakliye firmaları araştırması yaptığınızda Siirt Yardım Evden Eve Taşımacılık ismi memnuniyet sıralaması yüksek oranlardadır.

 

Bir yerden bir yere taşınacağınız zaman hem paketleme hem de taşıma esnasında güvenli, dikkatli, kaliteli ve fiyatta uygun nakliye hizmeti için telefon numaramızı kaydedin. İşimiz de memnuniyetiniz ön plandadır.